Понеділок | 28.09.2020 | 12:01

СІМ'Я - ЦЕ ОСНОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ.
 СТОСУНКИ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА СІМ'Ї ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА СПІЛКУВАННІ ТА РОЗУМІННІ ДИТИНИ,
БО ВОНА Є ТИМ МОМЕНТОМ ЯКИЙ ОБ'ЄДНУЄ ВСІ МОЖЛИВІ СОЦІАЛЬНО - РОДИННІ СФЕРИ.

ДЛЯ УНИКНЕННЯ ПОМИЛОК У ВИХОВАННІ ТА НАЛАГОДЖЕННІ ДОВІРЛИВИХ СТОСУНКІВ З МАЛЕЧЕЮ

Це - порадник татам і мамам, яким іноді важко зрозуміти свою дитину і вибрати потрібну тактику виховання в тій чи іншій ситуації.
    Запропоновані знання і практичні поради охоплюють періоди дошкільного та молодшого шкільного дитинства, пояснюють їх особливості і стратегію поведінки батьків та дітей.
    Вони спрямовані на формування порозуміння і взаємин між ними.
    Природа і виховання посприяли тому, що всі люди різні: немає однакових батьків, як немає й однакових дітей. Кожен із нас - неповторна особистість. Саме цим пояснюється відсутність єдиного універсального рецепту виховання дитини в сім'ї. Проте є об'єктивні дані, пов'язані із закономірностями психо-фізичного розвитку особистості в цілому і в кожний віковий період зокрема. Знання цих даних дозволяє не тільки забезпечити своєчасність і повноцінність її розвитку, але й створити для Цього процесу найсприятливіші умови. Ці умови мають враховувати не тільки потреби, але й можливості дитини, сприяти поліпшенню мікроклімату в сім'ї.
    Пропонований матеріал написаний з урахуванням таких знань та потреб сучасної сім'ї і суспільства в гуманізації міжособистісних стосунків. Він спонукає до аналізу власного досвіду виховної діяльності і конкретних проблемних ситуацій, своєї стратегії і тактики виховання, що слугує гарним стимулом до самовдосконалення.
    Кожна дитина, незалежно від віку, відчуває природну потребу у фізичній і психологічній безпеці. Створювати умови для безпечної поведінки малюка має сім'я, організуючи сімейне виховання з позицій інтересів дитини. Але ці інтереси завжди мають зворотний зв'язок: у перспективі - це гарантована захищеність самих батьків. Але як її досягти? У чому полягає мудрість сімейного виховання?
    Відповіді на ці та інші питання Ви знайдите відвідав сторінку для батьків.

Ласкаво просимо!