Понеділок | 12.04.2021 | 00:53

ГРУПА № 1 «ЧОМУСИКИ»

Девіз:

Ми "Чомусики" маленькі,
Ми допитливі й гарненькі.
Хочемо усе ми знати
І розумними зростати.

В групі «Чомусики» велику увагу приділяють вихованню правильного і активного ставлення до об`єктів та явищ природи, розвитку допитливості і спостережливості у дітей. Вихователі разом з дітьми проводять нескладні досліди, експерименти.
Вихователь -  Мусіяка Вероніка Вікторівна
Шара Юлія Олександрівна
Аситент вихователя - Барикіна Наталія Марківна
Вероніка Вікторівна відзначається великою працьовитістю, щирою любов'ю до дітей, намагається підходити до кожної дитини індивідуально, допомогти розвинути її позитивні якості.
Завжди доброзичлива, ніжна, добра, лагідна. Відзначається високим рівнем загальної і професійної культури.

Помічник вихователя в групі №1 "Чомусики" - Захарова Ольга Владиславівна
Ольга Владиславівна з любов' ю та радістю допомагає своєму вихователю в усьому, вона завжди поруч, завжди підтримає свого вихователя в будь-якій справі, це творча, працьовита людина, майстер на всі руки.

В групі є різноманітні демонстраційні матеріали, багато іграшок, цікаві куточки мистецтва, природи та інше.

Головна мета діяльності вихователя дошкільного закладу – виховати дитину здорову; виховати дитину щасливу; виховати дитину розумну.

Ласкаво просимо до нас!
«  Квітень 2021  »

Офіційний сайт Лозівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 13 «Росинка» © 2021