Четвер | 03.12.2020 | 19:25

Ця група логопедична.
Вихователі групи - Ломакіна Лариса Олександрівна, Комар Лєна Анатоілївна
Помічник вихователя - Кальницька Вікторія Олександрівна
 Основну увагу приділяємо корекції мовлення.
Головна мета роботи: через спеціально підібрані ігри фантазування сприяти розвитку мовленнєвих творчих здібностей, як компонента креативності особистості та здібності вільно і творчо використовувати мову і мовлення в різних ситуаціях спілкування.
Головний принцип педагогів – доброзичливість, відкритість у ставленні до вихованців.

Діти з інтересом та користю використовують час перебування у групі: крім занять за планом та ігор, разом оформлюємо куточки, обговорюємо дизайн груп, роздягальні.
Предмет особливої уваги – мова дітей. Тут допомогає книжковий куточок, де обговорюємо оформлення та зміст книжок, обігруємо епізоди, порівнюємо сюжети, знаходимо зміни.
У куточку природи маленькі шанувальники природи турбуються про рослини, а також вирощують «зелений город».
Цікаве про нас: група логопедична. Час від часу влаштовуємо тематичні дні, які дуже подобаються дітям: «День сміху», "День творчості" на яких малята демонструють свої здібності.
У нашій групі дуже багато різноманітних іграшок, матеріалу для різних видів діяльності. Нашим дітям найбільш подобаються заняття з рідної природи тому ми намагаємось дати їм як можно більше цікавої інформаціїї.

Ласкаво просимо до нас!
«  Грудень 2020  »