Понеділок | 28.09.2020 | 18:47

ГРУПА № 11 «МЕТЕЛИКИ»

Ми веселі та кмітливі,
 Дуже любимо свій край
тож у групу ти "Метелики"
Любий друже,завітай!

В цій групі з любов'ю піклуються про дітей та несуть тепло своєї душі вихователі: Ципуштанова Наталія Іванівна та помічник вихователя Калюжна Оксана Володимирівна
Однією з головних задач в нашій групі стоїть завдання виховання звукової культури мовлення, збагачення, закріплення та активізації словника, формування розмовної мови. А також ми вчимося малювати, конструювати і грати. Дошкільнята - природжені дослідники. І тому підтвердження - їх допитливість, постійне прагнення до експерименту, бажання самостійно знаходити рішення в проблемній ситуації. Наша задача - не припиняти цю діяльність, а навпаки, активно допомагати. Вся освітньо-виховна робота в нашій групі побудована на застосуванні найбільш ефективних методів, які активізують дослідницьку діяльність дітей. Чим різноманітніше і інтенсивніше пошукова діяльність, тим більше нової інформації отримують діти, тим швидше і повноцінніше вони розвиваються. Важливу роль у розвитку дитини відіграє розвивальне середовище, яке ми створили так, щоб воно направляло на розвиток пізнавальних, творчих здібностей наших дітей.

Наша група - гарний дім,
Не змовкає сміх у нім!
Діточки тут дружні й славні -
Із мячами роблять вправи,