Понеділок | 28.09.2020 | 12:33

Тут розміщено інформацію з галузі знань під загальною назвою «Дошкільна педагогіка». Це одночасно складна і цікава наука, хоча іноді здається, що немає більш простих та зрозумілих знань. Але це тільки на перший погляд. Беручи інформацію з різноманітних джерел – наукових досліджень, психолого-педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду, порад представників старших поколінь, повсякденного життя – ми стикаємось з тим, що з’явилися нові вимоги, а значить – нові завдання. Тому за старими методами виховувати наших дітей стає неможливим і необхідно здійснювати пошук нових методів, форм організації, засобів. Звичайно, ми не будемо забувати про класичні підходи до вирішення різноманітних педагогічних проблем, але все одно будемо шукати нове, випробувати різноманітні технології і методики для того, щоб розв’язати головне педагогічне завдання – зробити дітей щасливими, надати їм можливість бути здоровими, розвиватися і самореалізовуватися.

Запрошуємо до інтерактивного спілкування татусів і матусь, дідусів та бабусь, братиків і сестричок, тіток і дядьків, хрещених батьків,  всіх тих, хто не байдужий до виховання підростаючого покоління. Сподіваємось, що кожен з вас знайде потрібну інформацію у запропонованих розділах,  скористається підказками про цікаву та корисну літературу, порадами пренатальних педагогів. Давайте думати, шукати, спостерігати, дивуватися і радіти разом.

З повагою до ВАС,
 колектив ЛДНЗ №13 "Росинка"