Понеділок | 28.09.2020 | 19:17

Ми - веселі дітлахи,
Любим пісні та книжки.
Ми читати вмієм
І про школу давно мрієм.

Діти нашої групи цікавляться всім, що їх оточує, з задоволенням пізнають навколишній світ! Тому і називається група «Пізнайко».
З кожною нашою дитиною повсякчас відбувається диво : вона росте! А разом з нею зростає її інтерес до природи та навколишнього світу, до інших людей та самої себе.
 А ми, вихователь цієї групи Шаповал Олена Іванівна
та помічник вихователя Харибіна Людмила Олександрівна
допомагаємо дітям в цьому: пояснюємо,розповідаємо, показуємо.
 Але особливу, дуже важливу роль відіграє власний пізнавально-дослідницький досвід. Безсумнівно, такого досвіду діти набуваються в іграх.
Тому ми намагаємося наповнити розвивальну середу цікавим матеріалом, який діти використовують в сюжетно-рольових, рухливих, дидактичних,інтелектуальних, психогімнастичних іграх.
Весь ігровий простір несе розвиваючу функцію і допомагає дітям краще пізнати навколишній світ, а нам, дорослим виховати в дитині необхідні морально-етичні якості, сформувати гуманне ставлення до природи, оточуючих їх людей, навчити співчувати, співпереживати, радіти спільним інтересам, допомагати в скрутних ситуаціях, бути доброзичливими та щирими!

Ласкаво просимо до нас!