Понеділок | 28.09.2020 | 18:17

Голубенко Наталія Максимівна

Освіта: Слов’янський державний педагогічний університет
Кваліфікаційна категорія, звання : Спеціаліст вищої категорії
Нагороди, відзнаки - призер обласного ярмарку педагогічних ідей та технологій у 2009/2010 (І місце) та 2010/2011 н.р. (ІІІ місце)
Педагогічне кредо:  Не змінювати і не переробляти дитину, не вчити її якихось спеціальних поведінкових навичок, а надати можливість «прожити» ситуації, що хвилюють дитину завдяки повному розумінню та співпереживанню

Хто такий дитячий психолог?

Робота психолога спрямована на збереження психічного, соматичного і соціального благополуччя вихованців. Його завдання - допомога дітям, батькам та педагогічному колективу у вирішенні конкретних проблем. Психолог проводить психологічну діагностику, визначає ступінь відхилень (розумових, фізичних, емоційних) у розвитку вихованців, виявляє порушення соціального розвитку і проводить їх психолого-педагогічну корекцію. Бере участь у плануванні та розробці розвиваючих та корекційних програм, в освітній діяльності. Формує психологічну культуру педагогічних працівників, а також дітей і їх батьків. Цей фахівець допоможе дитині подолати різні страхи, навчить концентрувати свою увагу на заняттях і багато іншого.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.08.2000 №1/9–352 практичний психолог у закладі освіти здійснює професійну діяльність за такими напрямами:
  • психодіагностична робота;
  • консультаційна робота;
  • корекційно-відновлювальна та розвивальна робота;
  • психологічна просвіта;
  • організаційно-методична робота;
  • зв'язки з громадськістю.