Понеділок | 28.09.2020 | 12:59

ГРУПА № 3 «ЗДОРОВ'ЯЧОК»

Спорт єднає нас!
Спорт - це просто клас!
Ми зростаєм спритні й дужі,
до здоров'я не байдужі!

Вихованцям старшої групи №3 завжди цікаво і весело. Про це дбають їх вихователі. Як приємно пофантазувати з вихователь бо коли поряд Коваленко Марина Володимирівна, на обличчях діток сяє посмішка, адже вона така гарна акторка. Помічник вихователя Лєвшина Оксана Геннадіївна слідкує, щоб група була чиста та затишна. Дітки зростають творчими особистостями. У дні свят група наповнюється радісним гамором. Це зібралась дружна родина дитячого садка. Діти з задоволенням демонструють свої здібності та таланти батькам.

Група велика, світла, затишна.
В нашій групі панує доброзичлива атмосфера. Це видно по тому з яким бажанням діти ідуть до дитячого садка.
З дітьми ми проводимо цікаві заняття в ігровій формі, на прогулянці граємо в різні розвиваючі, дидактичні ігри.

Ласкаво просимо до нас!