Понеділок | 28.09.2020 | 18:28

Головна » 2017 » Грудень » 20 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

19 грудня 2017 року в Лозівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №13 «Росинка» за участю міського голови Зеленського Сергія Володимировича, начальника Управління освіти, молоді та спорту Урванцевої Вікторії Миколаївни та постійного спонсора Симоненка Віктора Юрійовича було проведено свята до Дня Святого Миколая для дітей соціально вразливих категорій.

Традиційно новорічні та різдвяні свята розпочинаються 19 грудня – в День Святого Миколая.

У прикрашеному залі гостей зустрічали феї, які й запросили всіх присутніх до Святого Миколая на свято.

До дітей прийшли казкові персонажі: зірочки, далматинці, собачки, Ласунка і Карамелька, ведмежата, ангели та Святий Миколай. Не обійшлося і без Жаднюги, але під кінець казкового дійства вона перетворилась на слухняну дівчинку. Дітлахи брали активну участь у святкуванні: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші. Всі діти з надзвичайним інтересом спостерігали за діями головних героїв в яскравих костюмах. Головний герой - Святий Миколай пригощав всіх солодощами.

Всі учасники святкових дійств отримали гарний настрій, в них залишились приємні спогади про щасливі хвилини та подарунки в День Святого Миколая.

Переглядів: 224 | Додав: rosinka | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: